Hizmetlerimiz

Ünsan Otomotiv sizlerin satış öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyabileceği bir çok durumu göz önünde bulundurarak alt yapısını geliştirmiş ve tüm işlemleri tek bir noktadan yapmanıza olanak sağlamıştır. Bu bağlamda yatırımlarını bu yönde yapmaktadır.

Firmamızda aracınızın beğenirken sunulan ekspertiz raporundan, aracınızı almak için kullanacağınız finansman alt yapısına satış sonrası plaka ve ruhsat işlemleri dahil olmak üzere kasko ve trafik sigortası işlemlerine kadar tüm hizmetler gerçekleştirilmektedir. Üstelik bu hizmetlerde herhangi bir komisyon alınmamaktadır.

Ünsan Otomotiv özellikle taksitle araba satışları üzerinde tecrübe sahibi olup, banka kredili veya elden taksitle ödeme seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Günümüz koşullarına göre daha esnek onay mekanizması ve evrak istemeyen altyapı ile finansman ihtiyaçları kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Sizinde bizden istemiş olduğunuz hizmet ve mutlaka olmalı dediğiniz işlemleri bize ileterek katkıda bulunabilirsiniz.

101 Nokta Ekspertiz

Satışa sunduğumuz tüm araçlarda 101 nokta ekspertiz hizmeti ile sertifikalı hale getiriyoruz.

Geniş Ödeme Ağı

Bir çok finans kurumu bayiliğimiz ile bankaya gitmeden kredi işlemlerini tamamlıyoruz. Gerek nakit gerekse taksitli araba satışlarında tüm kolaylıklara bizimle erişebilirsiniz.

Detaylı Temizlik

Satışa sunduğumuz tüm araçlar itina ile temizlenerek eski sahibinden hiçbir iz bırakmıyoruz.

Kasko ve Trafik Sigortası

20 den fazla sigorta şirketi ile çalışıyor sizin için en uygun kasko ve trafik sigortası teklifini hazırlıyoruz.

İkinci Elde Garanti

İkinci el otomobil satış yasasının tüm yükümlülüklerini yerine getirip araçlarımıza garanti veriyoruz.

Geri Alım Garantisi

Satın aldığınız araçlara geri alım garantisi aracınızı satmak istediğinizde en iyi fiyat avantajı ile aracınızı satabilir, müşteri beklemek zorunda kalmazsınız.

Satılık Araçlar Arabanı Bize Sat