Ödeme Seçenekleri

Araç alırken duyabileceğiniz finansman ihtiyaçlarınız için bir çok ödeme yöntemi hazırladık. Ödeme yöntemleri sizin alım gücünüze ve peşinat miktarınıza göre şekillenmektedir. Ödeme yöntemleri için doğru bir yönlendirme için mutlaka müşteri temsilcimiz ile görüşerek yardım almalısınız.

Kredi ile Ödeme

Firmamız bayisi olduğu banka ve finans kurumları aracılığı ile 60 aya kadar finansman sağlamaktadır. Normal bankalara göre verilen bu hizmet; daha esnek onay mekanizmasına ve maaş yazısı, bordro gibi evrakları istemeden sigortasız dahi olsanız kredi kullanım imkanı sunmaktadır. Benzersiz ödeme seçenekleri ile taksitle araba sahibi olabilirsiniz.

Senetle Elden Ödeme

Ünsan Otomotiv 'in anlaşmalı olduğu kurumlar aracılığı ile %30 peşinat vererek 36 aya kadar elden taksitle araba yani senetle araba almanızı sağlamaktadır. Sigorta zorunluluğu ve gerekli peşinatın tam olarak hazırlanması sistemin olmazsa olmazlarındandır.

Kredi Kartı ile Ödeme

Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçenekleri ile araç bedelinin tamamını veya bir kısmını kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için bankanız sizden komisyon talep edebilir. Bu ödeme yöntemi ile ilgili satış danışmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Nakit Ödeme

Birbirinden iyi taksitle ödeme seçeneklerinden faydalanmak istemeyen müşterilerimiz araç ödemelerini nakitte yapabilir.

Satılık Araçlar Arabanı Bize Sat