Hakkımızda

Ticari hayatımız boyunca sahiplendiğimiz satış öncesi ve sonrası müşteri odaklılık felsefemizi 2013 yılında portföyümüze dâhil ettiğimiz ikinci el araba satış galerisi ile ileriye taşıdık. Zamanla gelen değişime ayak uydurarak hizmet koşullarımızı ve ortamlarımızı müşteri odaklı revize ettik. Ünsan Otomotiv olarak tecrübeli personelimiz ile sizlere gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz araç alış ve satış hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kurulduğu günden günümüze bir çok yenilik ve müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurarak büyümeye devam etmektedir.

Ünsan Otomotiv bir çok finans kurumunun yetkili bayisi olarak 2013 yılından günümüze faaliyet göstermektedir. Taksitle Araba satışı üzerine bir çok ödeme şekli ve kişiye özel ödeme planları ile siz değerli müşterilerimizi maaş yazısı, bordro ve evrak yükümlülükleri ile uğraştırmadan 48 ay, 60 aya kadar taksitle araba sahibi yapmaktadır.

Sadece araç satmak değil satış sonrası hizmetlerimizle de siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Otomobilde yaşamanın unutulmaz, bambaşka bir yaşam olduğunu düşünüyoruz ve tabiki bu süreç içinde güvenli ve şeffaf bir alım-satım süreci yürütüyoruz.

Satılık Araçlar Arabanı Bize Sat