Ödeme Seçenekleri

Araç alırken duyabileceğiniz finansman ihtiyaçlarınız için bir çok ödeme yöntemi hazırladık. Ödeme yöntemleri sizin alım gücünüze ve peşinat miktarınıza göre şekillenmektedir. Ödeme yöntemleri için doğru bir yönlendirme için mutlaka müşteri temsilcimiz ile görüşerek yardım almalısınız.

0 232 332 04 35 / Hızlı Destek
Hafta İçi ve Cumartesi
09:00 - 19:00 arasında ulaşabilirsiniz.


Yinede vakti olmayıp göz atmak isteyenler için genel ödeme planı seçeneklerini başlıklar altında sıraladık. Bu başlıkları okuyarak temel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taşıt Kredisi

Firmamız 6 bankanın yetkili bayisidir. Tüm kredi kullandırım işlemleri ofisimizde gerçekleşir ve 30 dakika içerisinde tamamlanır. 

Koç Finans, Aktif Bank, Yapı Kredi, ALJ Finans, TEB Cetelem, Türkiye Finans gibi finans kurumlarının bayisiyiz.

Senetle Araba

Bankadan kredisi çıkmayan müşteriler için talepleri doğrultusunda özel bir sistem geliştirdik. Tamamen ÜNSAN OTOMOTİV tarafından finanse edilen elden taksitle araba alma seçeneği ile araçlarınızın taksitlerini senet ile ödeyebilirsiniz. 

Bu sistemden faydalanmak için araç bedelinin %30'unu nakit olarak vermelisiniz. Kalan %70'ine finans hizmeti sunulmaktadır.

Kredi Kartı

Bünyemizde bulunan pos cihazları ile en uygun oranlar ile tüm kredi kartlarına 12 taksit yapmaktayız. Araç bedelinin tamamını, bir kısmını veya kredili satışlardaki peşinatlarda kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

42

Ortalama Aylık Kullandırım

388

Ortalama Aylık Başvuru

100

Kredi Onay Oranı

741

Toplam Başvuru (2019)